Доступність посилання

ТОП новини

Регіонали обіцяють пізніше підтримати закон про персональне голосування


Фракція Партії регіонів не підтримала внесення до сьогоднішнього порядку денного законопроекту про персональне голосування, оскільки не хоче зупиняти роботу Верховної Ради, заявив лідер фракції Олександр Єфремов.

«Ухвалити закон про персональне голосування за умови, яка сьогодні є, це означає зупинити роботу Верховної Ради – у нас такої мети немає», – сказав він.

За словами Єфремова, члени його фракції зроблять усе, щоб вирішити цю проблему.

«Ми збільшуємо з кожним разом присутність народних депутатів нашої фракції в парламенті, і, я думаю, у кінцевому підсумку в результаті підвищення політичної культури ми вийдемо на це голосування», – наголосив регіонал.

Єфремов також зазначив, що якби в законопроекті були запропоновані інструменти щодо зміни голосування, то, «можливо, ми б подумали».

За його словами, в законопроекті пропонується механічне вирішення цього питання. «Як тільки ми політично та організаційно будемо готові до цієї роботи, ми ухвалимо відповідне рішення», – наголосив лідер фракції Партії регіонів.

Сьогодні депутати відмовилися розглядати законопроект про особисте голосування в парламенті. Голова Верховної Ради Володимир Литвин заявив, що сподівається на ухвалення законопроекту, який передбачає введення голосування депутатів за допомогою електронної системи із застосуванням сенсорної клавіші, на пленарних тижнях 11-13 травня або 17-20 травня.
XS
SM
MD
LG