Доступність посилання

ТОП новини

Біля Верховної Ради знесли всі намети, які стояли там кілька років


Співробітники КП «Київблагоустрій» у неділю вранці демонтували намети біля будівлі Верховної Ради, які перебували там кілька років.

Про це повідомив журналістам начальник центру громадських зв’язків ГУ МВС України в Києві Володимир Поліщук.

За його словами, було вивезено близько шести вантажівок різного сміття. Потім співробітники КП «Зеленбуд» облагороджували територію, культивували ґрунт і вкладали дерен.

Протягом кількох років біля будівлі парламенту з боку Маріїнського парку були встановлені кілька великих наметів, зокрема, армійський і молитовний намети.

«Працівники комунальних підприємств та міліції стали свідками антисанітарних умов на місці розташування наметів», – сказав Поліщук.

Він пояснив, що підставою для демонтажу стало рішення суду, і раніше виконавча служба поінформувала жителів наметового містечка про таке рішення .

Під час демонтажу один із вірян чинив опір міліціонерам, і на нього було складено протокол.

Напередодні, у суботу, учасники акції «День гніву» разом із народними депутатами намагалися встановити намети біля вже встановлених під стінами парламенту, під час цього виникла сутичка між протестувальниками і співробітниками міліції, в результаті якої були затримані шість учасників акції. Згодом на затриманих склали адмінпротоколи і відпустили. Матеріали інциденту передано до прокуратури для оцінки подій.
XS
SM
MD
LG