Доступність посилання

ТОП новини

Учасники «Дня гніву» продовжать акцію 19 травня – Данилюк


Учасники «Дня гніву» продовжать акцію протесту 19 травня. Про це повідомив у неділю журналістам організатор «Дня гніву», координатор громадської організації «Спільна справа» Олександр Данилюк.

«На загальних зборах було прийнято рішення у зв’язку з тим, що абсолютно очевидно, що влада не дасть встановити намети, тому що вони демонтували й намети комуністів, які тут стояли 6 років. Вони просто хочуть зняти відповідальність проти інших наметів і можливість їх встановлення у Маріїнському парку», – сказав Данилюк.

Він наголосив, що представники правоохоронних органів пропонували їм інші місця для проведення своєї акції, але організатори «Дня гніву» не бачать сенсу проводити цю акцію в іншому місці.

«Ми прийняли рішення долучитися до акції 19-го числа із своїми політичними вимогами. Тому що чекати її просто неба немає жодного сенсу», – сказав Данилюк. (19 травня в Києві, біля Верховної Ради, має відбутися загальний Весняний марш протесту в рамках Всеукраїнської громадянської акції «Вперед» – ред.)

Олександр Данилюк зазначив, що в період до 19 травня організатори «Дня гніву» мають намір донести інформацію про цю акцію до людей і максимально забезпечити підтримку акції 19 травня.

Олександр Данилюк також зауважив, що він до 3-ї години в ніч на неділю був біля будівлі Верховної Ради України, де ночували понад 40 учасників «Дня гніву».

Вранці на місці суботньої акції було близько 70 учасників. Вони провели імпровізований мітинг. Організатори акції закликали мітингувальників збирати підписи за відставку Президента Віктора Януковича.

14 травня в Києві розпочалася акція «День гніву». Після мітингу учасники акції намагалися підійти до будівлі Верховної Ради, щоб встановити намети – громадські приймальні народних депутатів. При цьому бійці «Беркуту» перешкоджали цим діям. Внаслідок цього сталася бійка між учасниками акції та правоохоронцями. Співробітники міліції затримали шістьох учасників «Дня гніву». Стосовно затриманих були складені адміністративні протоколи, після чого їх звільнили.

У неділю ж вранці біля будівлі Верховної Ради було демонтовано намети, які стояли там декілька років.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG