Доступність посилання

ТОП новини

В Азербайджані засудили молодіжного активіста до двох років


Молодіжного активіста, який закликав до проведення антиурядових акцій в Азербайджані, засудили у середу до двох років позбавлення волі, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

Випускник Гарвардського університету Бахтіяр Гаджиєв визнаний винним в ухилянні від військової служби. Як стверджує слідство, Гаджиєв протягом п’яти років ухилявся від призову до війська.

За словами самого засудженого, він на законних підставах отримував відстрочку від служби в зв’язку з навчанням в університетах Азербайджану та США. Активіст також заявив, що не міг ухилятися від служби у війську в той час, як був зареєстрований кандидатом на депутата на парламентських виборах 2010 року.

Гаджиєв і його соратники вважають, що кримінальна справа проти активіста була сфабрикована у зв’язку з його закликами в соціальних мережах до молоді вийти на антиурядові акції в березні цього року.

4 травня в Азербайджані до двох з половиною років позбавлення волі засудили іншого активного користувача соціальних мереж, члена молодіжного осередку партії «Народний фронт» Джаббара Савалана.
XS
SM
MD
LG