Доступність посилання

ТОП новини

Ізраїльський Кнесет може визнати геноцид вірмен


Питання про визнання Ізраїлем геноциду вірмен може бути вирішене вже найближчим часом. Про це повідомляє ізраїльський новинний сайт із посиланням на прес-службу партії Лікуд.

За повідомленням, комісії Кнесету з освіти і культури доручили розглянути це питання і подати резолюцію на затвердження парламенту. Рішення про це депутати ухвалили одноголосно.

Як йдеться в повідомленні, пункт про визнання геноциду на порядок денний засідання парламенту внесла депутат Загава Ґальон (МЕРЕЦ) за підтримки голови парламентської коаліції Зеева Елькіна (Лікуд).

«Держава Ізраїль, що вимагає від всього світу визнання історичної справедливості і дотримання моральних норм, не може сама діяти всупереч цим закликам, керуючись лише вузькими політичними міркуваннями. Прийшов час припинити політику догоджання Туреччині й оголосити нарешті про визнання геноциду вірмен. Єврейська держава мала однією з перших заявити про офіційне визнання. На жаль, Ізраїль – одна з останніх країн Заходу, що досі цього не зробила. Але краще пізніше, ніж ніколи», – заявив Елькін, виступаючи в парламенті.
XS
SM
MD
LG