Доступність посилання

ТОП новини

МЗС підтверджує висилку з Чехії ще одного українського дипломата


Міністерство закордонних справ України підтверджує висилку з Чехії ще одного українського дипломата. Про це на брифінгу заявив речник МЗС Олександр Дикусаров.

За його словами, «Чехія здійснила симетричні кроки по відношенню до України». «Ми вже наголошували з приводу того, що стосується ситуації з чеськими дипломатами в Україні. Ми мали повну доказову базу і тому кроки у відповідь чеської сторони ми не можемо вважати як рівнозначні. Водночас ми вважаємо, і на цьому вже неодноразово наголошували, що цей інцидент вичерпано, і ми не схильні до того, щоб входити в якусь нову дискусію з цього приводу», – додав речник МЗС України.

Водночас Олександр Дикусаров зазначив, що сказати, кого саме вислали з Чехії, він «поки не готовий». «Тому давайте я не називатиму імені та прізвища. Я обмежуся лише тим, що кроки чеської сторони були симетричними», – сказав він.

13 травня Міністерство закордонних справ України заявило, що двоє чеських дипломатів оголошені в Україні персонами нон ґрата.

Натомість перший віце-прем’єр і голова чеського МЗС Карел Шварценберґ заявив, що МЗС Чехії має намір вислати з країни кількох українських дипломатів.
XS
SM
MD
LG