Доступність посилання

ТОП новини

Янукович накричав на Азарова за тарифи


Президент Віктор Янукович доручив прем’єрові Миколі Азарову підготувати пропозиції щодо приведення тарифів на житлово-комунальні послуги до економічно обґрунтованого рівня до липня. Про це він повідомив, виступаючи на презентації стратегії розвитку Києва до 2025 року.

«Сподіваюся, що ви, Миколо Яновичу, до кінця цієї сесії, цього політичного сезону, тобто до липня, підготуєте серйозну нараду із серйозними пропозиціями, як підійти до оптимізації житлової політики в країні», – сказав Президент.

Після цього глава держави звернувся до прем’єра на підвищених тонах. «Мені вже набридло повторювати ці слова! Прохання до вас – я вкотре, якщо не востаннє, попереджаю і вас, і весь блок житлово-комунального господарства – підготувати серйозні пропозиції для серйозних змін у нашій країні з цього питання», – сказав Янукович.

Він додав, що на сьогодні проблема необґрунтованих житлово-комунальних тарифів є однією з основних.

23 травня Янукович доручив Кабінетові Міністрів розглянути відповідальність чиновників, які затягують рішення питань щодо тарифів на житлово-комунальні послуги, на спеціальному засіданні.
XS
SM
MD
LG