Доступність посилання

ТОП новини
22 січня 2020, Київ 01:28

Генпрокурор заперечує вибіркове правосуддя


Генеральний прокурор Віктор Пшонка заявив у п’ятницю, що ніякої вибірковості у здійсненні правосуддя в Україні немає.

«Сьогодні відбувається активна боротьба з корупцією, і для Генеральної прокуратури всі рівні перед законом – чи це минуле керівництво країни, чи це чиновники нинішньої влади», – заявив він в ефірі телеканалу «1+1».

За його словами, з 26 нині розслідуваних у Генпрокуратурі кримінальних справ проти посадовців 19 стосуються представників колишнього уряду, 7 порушені проти чиновників нинішнього.

Генпрокурор, зокрема, заявив, що підставою для подання слідчих на арешт колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка стали «ігнорування викликів до слідчого, а також інші обставини, які свідчили, що він хотів сховатися від слідства».

Щодо справи колишньої Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко він заявив, що вона знала про ухвалене в понеділок рішення суду щодо її затримання, тому і з’явилася сама на допит до Генпрокуратури в вівторок.

Пшонка наголосив, що в рішенні йшлося саме про затримання, а не про арешт. Він назвав вигадкою заяви Тимошенко і її оточення, ніби її арештові того дня запобігла саме зустріч із генпрокурором групи іноземних дипломатів. Він додав, що запросив послів сам, щоб повідомити їм про кримінальні справи проти колишнього прем’єра.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG