Доступність посилання

ТОП новини

До Іраку привезли українську військову техніку


У порт Ум-Касср Республіки Ірак прибув корабель з українською військовою технікою. Про це повідомив генеральний директор Державного концерну «Укроборонпром» Дмитро Саламатін.

За його словами, з 29 травня там триває розвантаження 26 БТР-4, а також машин технічного обслуговування і тренажерів для екіпажів, вироблених в Україні у рамках іракського контракту.

Дмитро Саламатін також наголосив, що військовий контракт з Іраком виконується «вчасно і якісно». Рішення про створення Державного концерну «Укроборонпром» дозволило покращити керованість підприємств галузі. Ми зняли ключові ризики, і сьогодні важливий для України контракт з Іраком виконується вчасно і якісно», – додав він.

Генеральний директор також поінформував, що у Севастополі на авіаремонтному заводі «Укроборонпрому» завершено ремонт двох вертольотів Мі-8Т, що належать армійській авіації сухопутних військ Республіки Ірак. Українська та іракська сторони підписали відповідний акт технічної інспекції та прийомки, вже найлижчим часом вертольоти буде відвантажено замовнику.

Наприкінці 2009 року Україна та Ірак підписали контракт на поставку 420 БТР-4 на загальну суму 457,5 мільйонів доларів. Також іракська сторона замовила в Україні 6 літаків АН-32Б.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG