Доступність посилання

ТОП новини

У російському Ростові побудують Український дім


Влада російського міста Ростов надасть земельну ділянку для будівництва Українського дому в одному з районів. Про це повідомив Надзвичайний і Повноважний Посол України в РФ Володимир Єльченко за підсумками робочої поїздки у Ростовську область.

«Сьогодні з губернатором Ростовської області ми досягли домовленості про виділення земельної ділянки для будівництва Українського дому, де буде функціонувати Генеральне консульство України, інформаційний центр, центр допомоги середньому та малому бізнесу, культурний центр та бібліотека», – сказав посол.

За словами Володимира Єльченка, найближчим часом влада міста має запропонувати варіанти земельних ділянок у центрі міста, після чого почнеться проектування і будівництво.

Він зауважив, що інвестувати в будівництво Українського дому у Ростові висловили бажання ростовські і донецькі бізнесмени.

Володимир Єльченко також нагадав, що одним із болючих питань є дуже складний режим перетину спільного кордону, і його незабаром винесуть на розгляд голів МЗС та урядів двох країн.

Ростовська область Російської Федерації межує з Донецькою та Луганською областями України.
XS
SM
MD
LG