Доступність посилання

ТОП новини

Засідання Кабміну – «публічний театр» перед відставкою Азарова – Тимошенко


Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко вважає сьогоднішнє засідання Кабінету міністрів за участю Президента України Віктора Януковича «публічним театром» перед відставкою Миколи Азарова з посади Прем’єр-міністра. Про це вона заявила сьогодні на брифінгу у Верховній Раді України.

«Ми сприймаємо сьогоднішнє засідання уряду і критику від Януковича до Азарова як театр, яким вони хочуть далі вводити в оману суспільство і перекладати один з одного відповідальність, яку вони несуть спільно, і в першу чергу Президент», – сказала Юлія Тимошенко.

Лідер партії «Батьківщина» нагадала, що Віктор Янукович є почесним головою Партії регіонів, яку очолює Микола Азаров. «Усі провали, і соціальні, й економічні, які сьогодні переживають люди в Україні, усі ці люди знають, що сьогодні в країні економічний колапс. І на сьогоднішньому засіданні уряду Янукович зробив спробу перекласти з себе відповідальність як із керівника Партії регіонів на Азарова, якого вони найближчим часом збираються з посади звільняти», – додала Тимошенко.
XS
SM
MD
LG