Доступність посилання

ТОП новини

Компартія у червні визначиться з перебуванням у більшості


Комуністична партія України всередині червня вирішить питання про своє подальше перебування в парламентській більшості. Про це журналістам повідомив член фракції, народний депутат Євген Царьков.

Євген Царьков зазначив, що 11 червня відбудеться пленум партії, а на 18-19 червня заплановано з’їзд. «Ми дійсно обговорюватимемо ці питання», – уточнив депутат.

При цьому він наголосив, що, крім того, що Україна зафіксувала свій позаблоковий статус і зафіксувала свою позицію поза НАТО, до парламенту було внесено законопроект про мови для того, щоб запобігти спекуляціям із мовного питання. «Але далі нічого не зрушується, ні в співпраці з МВФ, ні поведінка олігархів на нашому ринку. І найстрашніше, що нам не дали відповіді на одне питання – що буде продаж землі», – сказав він, додавши, що політична сила, яку він представляє, категорично проти продажу землі без створення реєстру та без інституту довгострокової оренди.

«Тому на пленумі та на з’їзді ми розглянемо це питання, і якщо більшість членів партії вирішить виходити з такої політичної більшості, то однозначно ми вийдемо», – зазначив Євген Царьков.

«До кінця червня партія визначиться, буде вона у більшості чи ні», – додав він.

Натомість лідер фракції Партії регіонів у парламенті Олександр Єфремов сьогодні заявив, що його фракція не чула про намір комуністів вийти з парламентської більшості.
XS
SM
MD
LG