Доступність посилання

ТОП новини

Адвокат: ГПУ «вузько» подала інформацію про згоду Ющенка на нову експертизу


Представник потерпілого у кримінальній справі екс-Президента Віктора Ющенка Ганна Вронська заявляє, що Генеральна прокуратура подала неповну інформацію, що стосується згоди на додаткову експертизу.

Вона розповіла, що Ющенко справді звернувся з листом до Генпрокурора, «але проведення експертизи вважає можливим лише за умови залучення до експертизи міжнародних лабораторій і з’ясування тих питань, що ставлять під сумнів другу експертизу, яка була проведена в його справі».

Вронська підкреслила, що Ющенко погоджується на експертизу, якщо вона буде проводитись не лише в українській лабораторії, а й паралельно в іноземних лабораторіях. При цьому Ющенко пропонує ті самі лабораторії, які минулого разу проводили експертизу: в Бельгії, Великій Британії та Німеччині.

«Генпрокуратура подала сьогодні інформацію дуже вузько і навела лише один абзац листа Ющенка, де він підтверджує, що готовий співпрацювати зі слідством і не відмовляється, але розраховує на конструктивний діалог з урахуванням його інтересів як потерпілого», – сказала адвокат Ющенка.

9 червня Генпрокурор Віктор Пшонка заявив, що Генеральна прокуратура не закриватиме справу про отруєння екс-Президента Віктора Ющенка, оскільки він погодився здати додаткові аналізи.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG