Доступність посилання

ТОП новини

На засіданні ГУАМ у Києві обговорили проблеми боротьби з торгівлею людьми


У Києві в Секретаріаті ГУАМ під головуванням Молдови відбулося чергове засідання робочої підгрупи з питань боротьби з торгівлею людьми і нелегальною міграцією.

Як повідомили у Секретаріаті ГУАМ, у рамках засідання делегації обмінялися інформацією про розвиток національного законодавства, оперативну ситуацію і заходи у сфері попередження та боротьби з торгівлею людьми і нелегальною міграцією в своїх країнах.

Також обговорювалися питання співпраці, зокрема підвищення оперативності обміну інформацією, можливості розширення прямих каналів зв`язку між компетентними органами держав-членів ГУАМ, досягнуті домовленості про проведення спільних заходів щодо боротьби з торгівлею людьми і нелегальною міграцією «Перехоплення-2011».

Члени робочої підгрупи з боротьби з торгівлею людьми і нелегальною міграцією визначили перспективи розвитку взаємодії з іншими міжнародними і неурядовими організаціями в цій сфері, висловилися за посилення регіональної співпраці, зокрема в регіоні Чорного моря, Східної і Південної Європи.
XS
SM
MD
LG