Доступність посилання

ТОП новини

У Бахрейні жінку ув’язнили за критичні до влади вірші


Бахрейнські державні засоби інформації повідомили в неділю, що цього дня до одного року ув’язнення засудили 20-річну Аят аль-Курмезі, яка читала вірші з критикою короля і прем’єр-міністра. Жінку судив спеціальний суд у справах безпеки, створений для процесів над учасниками противладних протестів.

Попереднього дня, в суботу, більш як 10 тисяч демонстрантів зібралися в Бахрейні на протиурядовий протест – перший за кілька місяців, відколи влада країни придушила попередні виступи за розширення політичних прав. За повідомленнями, сили безпеки не втручалися в перебіг демонстрації в переважно шиїтському районі столиці Манами, яку влада дозволила, і вона відбулася без інцидентів.

Головну силу учасників протестів, які спалахнули в лютому, становлять представники шиїтської більшості країни, які скаржаться на утиски з боку сунітських владних кіл.

У заворушеннях у перебігу протестів у Бахрейні загинула не менш як 31 людина. В березні влада розігнала містечко демонстрантів і запровадила воєнний стан, який скасували лише менш як два тижні тому.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG