Доступність посилання

ТОП новини

Симоненко: вихiд КПУ з коаліції – передчасний


Комунiсти поки що не вичерпали всiх можливостей захисту iнтересiв українського народу, беручи участь в парламентськiй коаліції. Про це заявив лiдер КПУ Петро Симоненко.

«Частина наших товаришiв порушує питання про доцiльнiсть подальшого перебування фракцiї у парламентськiй бiльшостi. Iншi вважають, що так ставити питання передчасно. Це питання непросте, зрозумiло. Ситуацiя може скластися так, що подальше перебування фракцiї в бiльшостi стане неприпустимим, i рiшення з цього приводу необхiдно ухвалювати колегіально», – сказав Петро Симоненко, виступаючи на 44-му з’їздi КПУ в суботу в Києвi.

«Але я хотiв би вас поiнформувати про те, що на останнiх пленумах центрального комiтету партiї цю проблему неодноразово обговорювали, i члени ЦК ухвалили рішення: поки що нашi можливостi захищати iнтереси трудiвникiв, перебуваючи в бiльшостi, ще не вичерпанi. А головне – це дає змогу комунiстам обстоювати нашi принциповi позиції», – сказав вiн.

При цьому Симоненко додав, що останнiм часом у дiях влади «спостерiгаються негативнi тенденції».

Зокрема, вiн розкритикував позицiю влади щодо статусу росiйської мови, ситуацiї навколо звання Героя України головнокомандувача УПА Романа Шухевича, затягування переговорiв про вступ України до Митного союзу.
XS
SM
MD
LG