Доступність посилання

ТОП новини
20 Січень 2019, Київ 19:39

Депутат Європарламенту: чому Януковича не судили у 2004-му?


Депутат Європарламенту Чарльз Таннок (група європейських консерваторів і реформістів, Великобританія) заявляє, що адміністрація Президента України Віктора Януковича не хоче давати доступу одному з лідерів опозиції Юлії Тимошенко до європейських коридорів влади.

Таку думку він висловив агентству «УНІАН» в Брюсселі, коментуючи рішення Генеральної прокуратури України не дозволяти Тимошенко відвідати Страсбург і Брюссель наступного тижня.

«Я засуджую це рішення, оскільки не вірю, що Тимошенко не повернеться в свою країну, і постане перед кримінальними звинуваченнями, спробує очистити своє ім’я», – заявив він.

Теннок підкреслив, що після нинішнього рішення у нього залишилося дуже мало віри в незалежність українських судів і Генеральної прокуратури.

Депутат також зазначив, що на сьогодні залишається дуже багато питань без відповідей, зокрема, питання про те, чому після того, як нинішній Президент Віктор Янукович, «на широко поширене переконання, спробував вкрасти перемогу на президентських виборах в 2004 році», ні він, ні його радники не поставали перед кримінальними звинуваченнями.

«Дуже багато питань без відповіді, і все це сприймається як відхід від українських євроатлантичних прагнень», – підкреслив Таннок.

17 червня Генеральна прокуратура України заборонила колишньому Прем’єр-міністрові Юлії Тимошенко здійснити робочі поїздки до Чернігівської та Миколаївської областей, а також до Страсбурга і Брюсселя.

У Страсбурзі Тимошенко планувала зустріч з президентом Парламентської асамблеї Ради Європи Мевлютом Чавушоглу, а в Брюсселі – з президентом Європарламенту Єжи Бузеком. Там вона також збиралася взяти участь в саміті Європейської народної партії, спостерігачем у якій є партія під її головуванням «Батьківщина».

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG