Доступність посилання

ТОП новини

Адвокати Іващенка оскаржать його арешт у Страсбурзькому суді


Адвокати колишнього заступника міністра оборони Валерія Іващенка мають намір оскаржити в Європейському суді з прав людини арешт їхнього підзахисного.

Про це в ефірі телекомпанії «5 канал» сказав адвокат Іващенка Борис Нечипоренко.

«Ми підготували й подаємо скаргу до Європейського суду з прав людини. Ми йдемо по слідах Юрія Луценка», – повідомив він.

Кажучи про судовий розгляд кримінальної справи проти Іващенка, Нечипоренко висловив сподівання, що суд винесе виправдальний вирок або справу буде відправлено на додаткове розслідування. На думку адвокатка, в діях його підзахисного немає складу злочину.

Іващенко обвинувачується в тому, що в листопаді 2009 року, обіймаючи посаду виконувача обов’язків міністра оборони, він підписав план санації щодо реалізації цілісного майнового комплексу державного підприємства Міністерства оборони «Феодосійський судномеханічний завод». Внаслідок таких дій державі було завдано збитків на суму понад 17 мільйонів гривень, твердить сторона обвинувачення.

Іващенко утримується під вартою у Лук’янівському слідчому ізоляторі Києва з 21 серпня 2010 року. 20 червня 2011 року він повідомив керівництву СІЗО про початок голодування, тому що суд не задовольнив клопотання про зміну йому запобіжного заходу.
XS
SM
MD
LG