Доступність посилання

ТОП новини
18 Лютий 2019, Київ 03:40

ГПУ хоче відкритого суду над Тимошенко


Генеральна прокуратура України наполягає на відкритому судовому процесі за обвинуваченням екс-Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, повідомили в прес-службі ГПУ.

Там нагадали, що завершено та передано до суду кримінальну справу за обвинуваченням Тимошенко у перевищенні службових повноважень та ухваленні одноосібного рішення під час укладання газових угод.

«Наша позиція полягає у тому, що будь-які резонансні справи, по яких проходять посадові особи, якщо вони не мають грифу «таємно», повинні розглядатися у відкритому засіданні», – йдеться в заяві Генпрокуратури.

В ГПУ зауважили, що виходячи з того, що органи прокуратури виступають за максимальну неупередженість, відкритість та «прозорість» судового процесу у цій справі, ми наполягатимемо на забезпеченні публічності під час судового розгляду: присутності представників засобів масової інформації та суспільних організацій у залі суду, висвітлення судового процесу відповідно до норм, виписаних у діючих законах, можливості сторін прокуратури та захисту висловити свою точку зору і надати ґрунтовні відповіді.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG