Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко вимагає суду присяжних і закриття справи


Лідер партії «Батьківщина», колишня Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко на попередньому розгляді «газової справи» щодо неї заявила, що вимагає розгляду її справи судом присяжних. Відтак вона пропонує оголосити в судовому засіданні перерву, доки парламент зможе ухвалити закон про суд присяжних.

Крім того, вона вимагає повного закриття цієї справи, яка, за її словами, «сфабрикована» Генеральною прокуратурою «на замовлення» Президента Віктора Януковича.

Тим часом суддя Родіон Кірєєв, який головує на судовому засіданні, дозволив вести фото- й відеозйомку і трансляцію з зали суду під час попереднього розгляду справи. Нині пряму трансляцію ведуть телеканали «ТВі» і «5 канал».

Про майбутній розгляд справи по суті в рішенні нічого не сказано.

Також суддя попередив захисника Юлії Тимошенко, народного депутата Сергія Власенка, що його можуть вивести з зали суду, якщо він далі порушуватиме норми Кримінально-процесуального кодексу, й закликав його дотримуватися порядку.

У Печерському районному суді Києва сьогодні почався попередній розгляд так званої «газової справи», за якою Тимошенко звинувачують у незаконному підписанні 2009 року контрактів на постачання російського газу до України.
XS
SM
MD
LG