Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко: нинішній перебіг суду був «фарсом»


Лідер партії «Батьківщина», колишня Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко назвала фарсом судовий процес над нею, попередні слухання якого почалися в п’ятницю.

Про це Тимошенко заявила журналістам по закінченні судового засідання у Печерському райсуді Києва, що тривало 9 годин.

За словами Тимошенко, всі бачили, що суддя байдужий до цієї справи. «Він не задав жодного запитання, він не послухав нормально жодного пояснення, він не прочитав жодного клопотання нашого, він не задовольнив жодного звернення», – сказала Тимошенко.

За словами Тимошенко, «судді потрібно оголосити той вирок, який вже написаний по суті під керівництвом Президента Віктора Януковича».

«Сьогоднішнє засідання було яскравим проявом неправосудності, несправедливості. Оце, якщо підвести підсумок», – сказала Тимошенко.

При цьому вона додала, що сьогоднішній день став проявом громадянської мужності тих людей, які сьогодні приїхали до суду.

24 червня Печерський районний суд Києва розпочав попередній розгляд кримінальної справи за обвинуваченням колишнього Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко у незаконному підписанні в 2009 році газових контрактів з Росією.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG