Доступність посилання

ТОП новини

Консульство Чехії у Донецьку зупинило роботу через «технічні причини» – МЗС України


Консульство Чехії у Донецьку зупинило видачу віз через «технічні проблеми» – так Радіо Свобода заявив речник Міністерства закордонних справ України Олександр Дикусаров.

Він наголосив, що нині над вирішенням технічних негараздів працюють представники Міністерств закордонних справ України і Чехії. Очікується, що консульство поновить роботу найближчим часом.

«Ми розуміємо – і сподіваємось, що наші чеські колеги теж розуміють – важливість для громадян України отримувати візи у Донецьку та інших містах України, де присутні представництва Чеської Республіки. Що стосується тих заяв громадян України, які були подані до 1 липня до візового відділу, то їх відпрацюють у повній мірі», – сказав Олександр Дикусаров.

Генеральне консульство Чехії у Донецьку 1 липня закрило візову секцію. Згідно з офіційною заявою МЗС Чехії, «до такого технічного кроку МЗС Чеської Республіки вдалося через тривалу бездіяльність української сторони у питанні адміністративного забезпечення діяльності підрозділу». У повідомленні також йдеться про те, що з 1 липня мешканці Донецької, Луганської, Харківської, Херсонської, Дніпропетровської та Запорізької областей і АР Крим мають подавати заяви на короткострокові візи особисто у консульський відділ посольства Чехії в Києві, а для подачі заяв на довгострокові візи і дозволи на перебування повинні записуватися до цього ж консульства через систему Visapoint.
XS
SM
MD
LG