Доступність посилання

ТОП новини

За яєчню на Вічному вогні затримали в.о. прес-секретаря київської «Свободи»


У п’ятницю в Києві затримали виконувача обов’язків прес-секретаря Київської міської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Кирила Бабенцова і активіста «Чорного комітету» Богдана Тицького.

Як повідомила прес-служба «Свободи» в суботу, їх затримали як підозрюваних у справі щодо другого смаження яєчні на Вічному вогні у київському Парку слави 21 червня 2011 року.

Прес-служба повідомляє, що 1 липня «у хлопців провели обшуки, вилучили комп’ютери і всю оргтехніку, вилучили навіть сковорідки з кухні та одяг. Після обшуку їх доставили до райвідділу. До них не допускали адвокатів та батьків».

Адвокат Бабенцова свободівець Олег Бондарчук повідомив, що, за словами заступника начальника Печерського РУ ГУ МВС, вже порушено кримінальну справу.

Раніше, 29 березня 2011 року, активістку «Братства» Ганну Сінькову заарештували за те, що 16 грудня 2010 року вона намагалася підсмажити яєчню на Вічному вогні в Парку слави у Києві. Після цього її три місяці утримували в слідчому ізоляторі. Підсудна не визнає своєї провини і називає наругою над пам’яттю воїнів злиденне життя ветеранів, які не можуть звести кінці з кінцями

20 червня троє молодих людей, що представилися учасниками арт-групи «Яйце», на знак протесту проти «свавілля влади і чиновників» також готували яєчню на Вічному вогні в київському Парку слави. Таким чином активісти висловлювали підтримку Ганні Сіньковій, яка перебувала на той час під арештом. 22 червня міліція порушила кримінальну справу за фактом наруги над Могилою невідомого солдата в Києві у зв’язку з розміщеним в інтернеті відповідного відеоролику.
XS
SM
MD
LG