Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 13:19

Старт української ракети з космодрому у Бразилії призначили на кінець 2012 року


Перший запуск української ракети «Циклон-4» з бразильського космодрому «Алкантара» відбудеться наприкінці 2012 – на початку 2013 року. Про це сьогодні після переговорів з бразильською стороною повідомив заступник генерального директора Державного конструкторського бюро «Південне» Валерій Жовтяк.

Як зазначив Валерій Жовтяк, запуск ракети «Циклон-4» – спільного проекту України і Бразилії – вже неодноразово переносили через проблеми з фінансуванням. Крім того, в Бразилії були затримки з будівництвом космодрому «Aлкантара» через несприятливі погодні умови, а також через зміну влади у країні.

За словами Валерія Жовтяка, для закінчення «Циклону-4» українській стороні довелося взяти кредит під державні гарантії на суму у 290 мільйонів доларів. «Затримка старту пов’язана з нестачею фінансування, але вже є рішення Верховної Ради про надання кредитних коштів за підтримки держави», – сказав Валерій Жовтяк.

Нині у Дніпропетровську з робочим візитом перебуває бразильська делегація на чолі з міністром оборони країни Нельсоном Жобімом. Мета візиту – опрацювання деталей спільного українськоо-бразильського проекту із запуску ракети-носія «Циклон-4».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG