Доступність посилання

ТОП новини

МВС: міліція на суді над Тимошенко діяла в межах закону


Міліція діяла стосовно народних депутатів у межах закону, виконуючи рішення суду вивести їх за порушення порядку, в залі судових засідань Печерського районного суду Києва, де сьогодні тривав суд у «газовій справі» над колишнім Прем’єр-міністром, лідером партії «Батьківщина» Юлією Тимошенко, заявило Міністерство внутрішніх справ.

Управління зв’язків із громадськістю МВС нагадує, що перед судом рівні всі громадяни України, і народні депутати також. За порушення порядку під час судових засідань народні депутати теж можуть бути притягнені до відповідальності, в тому числі й адміністративної, як і інші учасники процесу.

Крім того, мовиться в повідомленні, керівництво міліції Києва готує звернення до Голови Верховної Ради та комісії Верховної Ради з питань депутатської етики щодо неприпустимості протиправних дій із боку народних депутатів у перебігу судового процесу за участю Юлії Тимошенко.

Раніше сьогодні Печерський райсуд Києва направив у Генеральну прокуратуру матеріали про події, які відбулися в суді цього дня під час розгляду кримінальної справи, порушеної проти Тимошенко.

Тоді співробітники спецпідрозділу «Беркут» Міністерства внутрішніх справ виконали рішення суду вивести з зали судового засідання народних депутатів від фракції БЮТ Євгена Суслова та Михайла Косіва, мотивоване тим, що ті порушували порядок у залі. При цьому сталися сутички беркутівців із депутатами. На думку захисника Тимошенко Миколи Титаренка, права депутатів грубо порушили.
XS
SM
MD
LG