Доступність посилання

ТОП новини
21 Жовтень 2018, Київ 02:08

Україні потрібний діалог між владою та опозицією – дипломат США


Для розвитку демократії в Україні потрібен діалог між владою, опозицією та громадянським суспільством. Без такої співпраці українська держава не може нормально функціонувати. Таку думку в інтерв’ю Радіо Свобода висловив заступник помічника Держсекретаря США Томас Меліа.

За його словами, уряд Сполучених Штатів вважає за необхідне співпрацювати громадськими організаціями, незалежними аналітичними центрами, щоб виробляти стратегію державного розвитку та основні напрями зовнішньої та внутрішньої політики. Такий американський досвід має стати корисним для України, – вважає Меліа.

«Ми серйозно ставимось до громадянського суспільства. Ми бачимо, який важливий внесок у розвиток США роблять громадяни країни. Громадськість – це помічники, контролери, партнери американського уряду. Це частина нашої політичної культури – співпрацювати з громадянським суспільством. І ми сподіваємось, що в Україні також закріпляться подібні тенденції: це нормальна демократична тенденція, коли українська громадськість говорить про себе», – розповів американський дипломат.

Під час перебування в Україні Томас Меліа взяв участь в експертних слуханнях «Демократія та верховенство права» у Києві 7 липня, зустрівся з українськими політиками та урядовцями. Він також відвідав Крим, де зустрівся з керівництвом автономії, представниками неурядових організацій та національних громад.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG