Доступність посилання

ТОП новини

Міносвіти затвердило перелік предметів для ЗНО у 2012 році


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України затвердило програму з навчальних предметів для проведення зовнішнього незалежного оцінювання досягнень випускників у 2012 році. Про йдеться на сайті Міносвіти, де оприлюднений відповідний наказ міністерства.

Згідно з документом, програма містить предмети, які є конкурсними під час вступу до вищих навчальних закладів за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра на основі повної загальної середньої освіти, а саме: українська мова та література, російська мова, іноземні мови, серед яких – англійська, німецька, французька та іспанська, математика, історія України, географія, біологія, фізика та хімія.

«Ми плануємо підготувати нормативні документи стосовно ЗНО на 2012 рік уже до 1 жовтня цього року. Звичайно, потрібно змінювати деякі правила, дещо спростити процедуру та порядок проведення тестування», – зазначила директор Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева на нараді міністра освіти з керівниками регіональних центрів оцінювання якості освіти напередодні.

За її словами, у 2012 році результати тестування із ЗНО оголосять до 1 липня.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG