Доступність посилання

ТОП новини

Із Ющенком «Наша Україна» не має перспектив – Гриценко


У партії «Наша Україна» немає перспектив, поки в її складі є колишній Президент Віктор Ющенко – таку думку озвучив лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко в ефірі телевізійного «5 каналу», коментуючи зустріч представників опозиційних партій, організовану «Нашою Україною».

«Громадянська позиція» братиме участь у всіх заходах, де посилюється координація спільних дій. Я хочу нагадати, …що 23 червня зібралося не менше за десяток, як зараз, а 38 політичних партій в приміщенні Верховної Ради», – заявив політик, як його цитує інтернет-видання «Українська правда».

«Якби зараз зібралось 50 – це був би поштовх», – додав він.

Гриценко також заявив, що для партії «Наша Україна» «краще, якби вона якось вирішила питання № 1 для себе: Ющенко Віктор Андрійович».

«Я ніколи не був в тій партії, але в мене там багато друзів і знайомих, і доки там буде Ющенко, все буде помножуватися на нуль», – заявив він.

При цьому політик додав, що опозиційні сили «і зберуться, і об'єднаються, і захищатимуть свій вибір».

У вівторок на зустріч опозиційних партії прийшли представники «Нашої України», Української народної партії, «Конгресу українських націоналістів», «Свободи», Української республіканської партії «Собор», Партії захисників вітчизни, Української партії, Республіканської християнської партії і Української соціал-демократичної партії.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG