Доступність посилання

ТОП новини

У Білорусі пройшли чергові мовчазні акції


У середу ввечері в Мінську та інших містах Білорусі пройшли чергові акції мовчазного протесту, організовані Інтернет-спільнотою «Революція через соціальні мережі».

У Мінську, зокрема, організатори акції, провівши Інтернет-голосування, повернулися до попереднього формату, обмежившись виходом на Жовтневу площу. Проте цього разу учасників акції було менше, ніж під час попередніх акцій, які проходять щосереди вже 9 раз поспіль. У Мінську цього дня зібралося до сотні учасників.

Після того, як учасники мовчазної акції почали аплодувати, спецназівці спершу відтіснили людей з площі, а потім почали закидати їх до автобусів, які під’їхали до місця. Лише у білоруській столиці, за різними даними, міліція затримала від 30 до 50 осіб.

Цього разу представники правоохоронних органів не перешкоджали роботі журналістів. Вранці у середу на прес-конференції в Мінську відповідну вимогу про захист прав журналістів в ході несанкціонованих акцій виклав генпрокурор Григорій Василевич.

Цього ж дня акції на підтримку білоруської опозиції пройшли у Києві, Львові і Донецьку. Так само як і білоруси, українці плескали в долоні і слухали заборонені в Білорусі пісні Віктора Цоя на знак підтримки білорусів.
XS
SM
MD
LG