Доступність посилання

ТОП новини

Суд відмовив Тимошенко у клопотанні про закриття кримінальної справи


Суд відхилив клопотання колишнього прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко та її захисту про закриття кримінальної справи проти неї за відсутності складу та події злочину.

Відповідне рішення оголосив головуючий у судовому засіданні суддя Печерського районного суду Родіон Кірєєв у п’ятницю ввечері після перерви.

«Суд постановив відмовити у задоволенні цього клопотання», – сказав Кірєєв.

Суддя також зазначив у своїй постанові передчасність заявлення клопотання про закриття кримінальної справи, оскільки на цій стадії судового розгляду суд не може давати оцінку доказам вини підсудного, а також встановлювати подію та склад злочину.

Лідер партії «Батьківщина», екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко вважає, що головуючий на судовому засіданні Родіон Кірєєв оголосив виправдальний вирок у її справі, оскільки не зміг роз’яснити суть обвинувачення.

Про це вона заявила журналістам у п’ятницю після завершення судового засідання з розгляду її кримінальної справи.

«Суддя Кірєєв не зміг уголос оголосити саму подію і факт злочину: це і є виправдовувальний вердикт, який сьогодні своїм мовчанням оголосив Кірєєв. Це – саме головне», – сказала Тимошенко.

У п’ятницю, 22 липня, о 21:00 після двогодинної перерви Печерський районний суд Києва поновив розгляд кримінальної справи за обвинуваченням колишнього прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко у перевищенні службових повноважень при підписанні газових угод з Російською Федерацією у 2009 році.

Суд оголосив перерву до 10-ї години ранку 25 липня.
XS
SM
MD
LG