Доступність посилання

ТОП новини

Влада Лівії критикує рішення Британії визнати опозицію


Заступник міністра закордонних справ Лівії Халед Каїм заявив у середу ввечері, що визнання Великою Британією Національної перехідної ради лівійських повстанців «безвідповідальне й незаконне».

Так він відповів на оголошення раніше в середу в Лондоні, що Велика Британія формально визнала Національну перехідну раду за єдиний легітимний урядовий орган Лівії.

Відтак, як заявив міністр закордонних справ Британії Вільям Гейґ, його країна видворяє всіх дипломатів, які ще лишалися в посольстві Лівії в Лондоні як представники влади лівійського лідера Муаммара аль-Каддафі, і запрошує Національну перехідну раду направити до посольства своїх представників.

Цей крок Лондон здійснив, виконуючи рішення, ухвалене 15 липня на зустрічі в Стамбулі щодо становища в Лівії, на якій Британія, а також США і ще близько 30 країн вирішили визнати Національну перехідну раду за єдиний законний урядовий орган Лівії.

Британія раніше вже видворила посла влади Каддафі й іще кількох чільних дипломатів після нападу на її посольство в лівійській столиці Тріполі.
XS
SM
MD
LG