Доступність посилання

ТОП новини
21 Листопад 2018, Київ 03:26

У хресній ході до Дня хрещення України-Русі взяли участь 10 тисяч віруючих


Близько 10 тисяч віруючих сьогодні взяли участь у хресній ході, організованій Українською православною церквою Київського патріархату з нагоди Дня хрещення Київської Русі-України.

Хресна хода пройшла від Володимирського собору до пам’ятника Святому Володимиру. Особливістю цьогорічного хресного ходу стала зупинка його учасників на Софійській площі для звершення молебню з нагоди 1000-ліття закладення собору Святої Софії в Києві.

Після завершення молебню на Володимирській гірці Патріарх Київський і всієї Русі-України Філарет звернувся до віруючих з урочистою промовою, в якій наголосив на надзвичайній важливості для України прийняття християнства. Він також ще раз наголосив на необхідності об’єднання православних церков в Україні та створення єдиної помісної православної церкви.

«Ми не вороги Росії, російській церкві. Ми брати, і щирі брати. Але ми хочемо мати це братерство як рівні, а не бути підпорядкованими», – сказав він.

Сьогодні з нагоди Дня хрещення Київської Русі-України також відбулася божественна літургія у Києво-Печерській Лаврі. Її провів Патріарх Московський Кирило, який перебуває в Україні з 3-денним візитом.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG