Доступність посилання

ТОП новини

У Харкові страйкують тролейбусники


У Харкові страйкують близько двох з половиною тисяч робітників двох тролейбусних депо. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на голову первинної профспілкової організації «Захист і справедливість» комунального підприємства «Міськелектротранс» Андрій Ільгова.

За його словами, у вівторок не вийшли на роботу всі працівники тролейбусного депо №3 та деякі працівники тролейбусного депо №2.

Вони вимагають погашення заборгованості з заробітної плати (за даними профспілки, на сьогодні борг у цілому становить близько 6 мільйонів гривень), а також відновлення відрахувань до Пенсійного фонду України, на базі яких робітникам нараховуватиметься пенсія.

Також працівники прагнуть зупинки реорганізації комунального підприємства «Міськелектротранс» шляхом дроблення, відставки директора Сергія Почепецького та допуску незалежної профспілкової організації «Захист і справедливість» до виконання своє законної діяльності.

Сьогоднішню акцію організатори називають попереджувальною. «8 серпня, якщо наші вимоги не будуть задоволені, ми повністю зупиняємо роботу», – заявив Андрій Ільгов.

Раніше Харківська міськрада вирішила реформувати комунальне підприємство «Міськелектротранс» і створити на його базі п’ять комунальних підприємств, які мають розпочати роботу 15 серпня

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG