Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 10:31

Прокуратура: недбалість чиновників спричинила смерть дитини


Генеральна прокуратура України порушила кримінальну справу за фактом неналежного виконання обов’язків чиновниками Міністерства охорони здоров’я. Це призвело до смерті трирічної дитини і збитків державного бюджету в сумі 1 мільйон 665 тисяч гривень. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Генпрокуратури.

Посадові особи, як установила Генпрокуратура, не вжили заходів для офіційного пошуку зарубіжних клінік, які б дали згоду на медичну допомогу дитині. Замість цього чиновники звернулися до директора київського підприємства, ветеринара за професією, що діє без ліцензії в сфері надання медичних послуг. Чиновники отримали від нього лист і платіжне доручення одного з угорських товариств, не перевіривши правочинність цієї установи.

На підставі цих документів міністерство вирішило направити дівчинку на лікування до Угорщини. Державні кошти в сумі 143 тисячі євро (1 мільйон 665 тисяч гривень) були перераховані посередникові.

Контроль за проведенням лікування дитини чиновники міністерства не здійснювали. У березні дівчинка померла в лікарні міста Мішкольц (Угорщина).

Кримінальну справу порушено за частиною 2 статті 367 Кримінального кодексу (службова недбалість).

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG