Доступність посилання

ТОП новини

Демократичні сили Донеччини об'єдналися на захист екс-прем'єра


До ініціативної групи «Донеччани проти репресій» увійшли понад 10 керівників обласних партійних і громадських організацій, серед яких Народний Рух, КУН, ВО «Свобода», громадські організації «Донецький інститут інформації», «Меморіал ім. Василя Стуса» та інші.

Ініціативна група звернулася до жителів області підтримати їхні вимоги до влади припинити репресії проти опозиції, а також розпочала збір підписів громадян.
У своєму зверненні «Донеччани проти репресій» заявили, що арешт Тимошенко «є серйозним кроком назад на шляху демократичного розвитку України».

На думку авторів звернення, «ведення політично мотивованих кримінальних справ украй негативно позначиться на зовнішній і внутрішній політиці нинішньої влади».

Як зазначається у зверненні, міжнародний імідж України «буде безповоротно загублено, а громадяни країни вимушені будуть визнати, що живуть в авторитарній державі».

Це, на думку авторів, може примусити населення вибрати «ефективніші методи політичної боротьби, які довели свою дієвість в 2004 році».

У Львові в п’ятницю створено Комітет опору диктатурі, до якого увійшли представники партій «Батьківщина», «Свобода», «Фронт змін», НРУ, «Наша Україна», «Пора», «Удар", ПРП, КУН, РХП.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG