Доступність посилання

ТОП новини

Лондон готується протистояти новим можливим погромам


Близько 16 тисяч працівників поліції готуються патрулювати цієї ночі на вулицях Лондона, щоб відвернути можливі нові акції насильства, – втричі більше, ніж у звичайні дні.

Прем’єр-міністр Великої Британії Дейвід Камерон, який через заворушення останніх днів перервав відпустку й повернувся до Лондона, попередив, що порушники закону відповідатимуть за свої вчинки і «відчують на собі всю силу закону».

Він також оголосив, що на четвер скликає позачергове засідання парламенту через ці події.

Раніше сьогодні в лікарні помер чоловік, поранений учора під час заворушень на півдні Лондона. Це була перша жертва масових насильств, які спалахнули по тому, як минулого тижня в сутичці з поліцією загинув місцевий мешканець одного з північних районів Лондона.

Три дні насильства, мародерства і підпалів порушили життя Лондона; насильницькі дії перекинулися й на Бірмінгем, Бристоль, Ліверпуль і Ноттінгем.

За повідомленнями, за цей час тільки в Лондоні затримали понад 450 людей.

Це найгірші масові заворушення в Великій Британії за багато десятиліть.

Політики й поліція звинувачують у них злочинців і хуліганів. Дехто з мешканців потерпілих районів каже, що в такі дії вилилися місцеві напруженості, невдоволення економічними труднощами і дедалі більший розрив між багатими і бідними.
XS
SM
MD
LG