Доступність посилання

ТОП новини

Мельниченко просить Генпрокуратуру порушити справи проти Кучми і Ющенка


Колишній майор Держохорони Микола Мельниченко направив Генпрокурору заяву з вимогою порушити кримінальну справу одразу проти двох колишніх президентів України – Леоніда Кучми та Віктора Ющенка. Про це повідомляється на персональному сайті Мельниченка.

Йдеться про нібито записану екс-майором бесіду другого президента Кучми з екс-головою Нацбанку Ющенком 25 серпня 1999 року, напередодні чергових президентських виборів.

На цих плівках Леонід Кучма нібито вмовляв Віктора Ющенка піти на емісію грошей і випустити в обіг 1 мільярд гривень, без яких Кучмі неможливо буде перемогти на виборах. Віктор Ющенко нібито не хотів йти на це, розуміючи наслідки інфляції, але Кучма його вмовив, пообіцявши посаду прем’єр-міністра.

У зв’язку з цим Мельниченко просить порушити проти Кучми та Ющенка справу. При цьому він додає до заяви диск з відповідним записом зі своїх плівок. Крім того, екс-майор очікує, що Генпрокуратура призначить перевірку силами Контрольно-ревізійного управління: чи була емісія, якого розміру і який унаслідок цього було завдано збиток.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG