Доступність посилання

ТОП новини

Один із потерпілих у справі Луценка більше не вважає себе таким


Валентин Давиденко, помічник колишнього першого заступника глави Служби безпеки України Володимира Сацюка, більше не вважає себе потерпілим у справі, яку порушили проти колишнього глави МВС України Юрія Луценка.

На судовому засіданні в четвер Юрій Луценко попросив Давиденка ще раз ознайомитися з матеріалами кримінальної справи, в яких зазначено, що дозвіл на оперативно-розшукову діяльність щодо Давиденка надали Генпрокуратура і суд. Він також попросив його відповісти на запитання, чи вважає він себе тепер потерпілим.

На це Валентин Давиденко відповів: «Якщо все це так, як записано, то як я можу вважати себе потерпілим?». Давиденко також зазначив, що заяву з проханням визнати себе потерпілим він писав за допомогою слідчого. «Слідчий довів до мого відома, що були порушені мої права. Він сказав, що треба писати заяву. Я писав власноруч, але потрібно було знати, як правильно писати, слідчий підказував», – сказав він.

Крім того, під час відповідей на запитання захисту потерпілий наголосив, що не писав би такої заяви за власною ініціативою, якщо б його не викликали до прокуратури і не пояснили, що його права порушили.
XS
SM
MD
LG