Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко втретє відмовилася від медогляду фахівцями МОЗ


Підсудна Юлія Тимошенко в суботу «в категоричній формі» відмовилася від обстеження і медичної допомоги, задля яких до Київського слідчого ізолятора втретє прибула група медичних фахівців Міністерства охорони здоров’я, повідомила Державна пенітенціарна служба.

За цим повідомленням, наразі стан здоров’я колишнього Прем’єр-міністра, яка перебуває в СІЗО, задовільний, «вона перебуває під постійним динамічним наглядом медичних працівників слідчого ізолятора».

Це вже третє повідомлення про відмову Тимошенко від огляду медичною комісією МОЗ; попередні відмови були в п’ятницю і в четвер.

У четвер під час процесу в справі про газові контракти з Росією 2009 року Тимошенко стало зле в залі суду після того, як раніше того дня суд не допустив до неї лікаря, «якому вона довіряє». Цього ж дня захисники колишнього прем’єра заявляли, що в неї під час перебування під вартою в СІЗО з’явилися «тривожні симптоми» погіршення стану здоров’я, «не схожі на симптоми відомих хвороб». А прокурор у справі попросив суд забезпечити її медичний огляд у СІЗО, для чого в процесі оголосили перерву до понеділка.
XS
SM
MD
LG