Доступність посилання

ТОП новини

У Пакистані нові жертви біля місця п’ятничного нападу


Двоє пакистанських військових і п’ятеро бойовиків загинули в суботу в бою неподалік місця п’ятничного нападу смертника, в якому загинула 51 людина і ще 121 була поранена, на північному заході Пакистану.

У бою біля села Акакхель також поранені восьмеро військових, додав керівник прикордонного з Афганістаном регіону Хайбер Мутагар Зеб.

Під час нападу в п’ятницю смертник із осколковим вибуховим пристроєм зайшов у мечеть, де на п’ятничні молитви під час священного місяця Рамадана зібралося понад 500 людей, у містечку Джамруд регіону Хайбер у частині Пакистану, відомій як Території племен під федеральним управлінням. За деякими повідомленнями, нападник був іще підлітком.

Відповідальність за напад від імені одного з провідних об’єднань пакистанських повстанців «Техрік-е Талібан Пакистан» оголосила людина, яка називає себе речником цього об’єднання. За словами цього мало відомого речника, мечеть належить одному з місцевих племен, яке виступає проти повстанців, тож вони ведуть із ним війну і погрожують такою ж долею всім, хто воюватиме з повстанцями.
XS
SM
MD
LG