Доступність посилання

ТОП новини

Гриценко: в Лівії теоретично можуть бути найманці з України


Голова комітету Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони, колишній міністр оборони України Анатолій Гриценко не виключає можливості участі українських, російських чи білоруських найманців у збройному конфлікті в Лівії.

«Держава Україна своїх військовослужбовців або цивільних осіб, які воювали б на будь-якому боці, туди не направляла – це точно», – завив депутат в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна», коментуючи повідомлення останніх днів.

«А чи можуть теоретично там бути найманці з Украйни? Можуть, але з такою ж імовірністю там можуть бути i російські чи білоруські найманці. Тому що в цих країнах відбулося скорочення армії на сотні тисяч, i багато людей на всіх континентах намагаються знайти собі роботу», – сказав Анатолій Гриценко.

За твердженням російського агентства «РІА Новості», серед найманців, захоплених під час боїв у столиці Лівії Тріполі, виявилися й українці. У Міністерстві закордонних справ Украйни повідомили, що не мають жодних даних, які підтверджували б цю інформацію.
XS
SM
MD
LG