Доступність посилання

ТОП новини

Ураган «Айрін» наближається до Нью-Йорка


Ураган «Айрін» наблизився в суботу до найбільшого міста США Нью-Йорка, якому загрожують сильні вітри і зливи. Мер більш як 8-мільйонного міста Майкл Блумберґ закликав мешканців найбільш загрожуваних районів не виходити з дому, якщо вони ще не евакуювалися.

Раніше мер оголосив про евакуацію близько 370 тисяч людей із найнижчих районів міста, яким може загрожувати підтоплення, і розпорядися припинити роботу системи міського громадського транспорту.

Раніше в суботу ураган із вітрами швидкістю до 140 кілометрів на годину дістався суші в американському штаті Північна Кароліна й рушив далі на північ, у штати Вірджинія і Нью-Йорк. Наразі повідомляють про сім загиблих унаслідок урагану. У незвичайно широкій смузі в 800 кілометрів на його шляху понад півтора мільйона будівель залишилися без електроенергії, евакуйовані сотні тисяч чи й мільйони людей, скасовані понад 10 тисяч авіарейсів, припинена робота іншого транспорту.

За словами фахівців, ураган «Айрін» дещо послабився і категоризується вже як ураган першої категорії, найнижчої з п’яти, але все одно становить значну небезпеку.
XS
SM
MD
LG