Доступність посилання

ТОП новини
19 Листопад 2018, Київ 06:56

Мельниченку заборонили поширювати недостовірну інформацію про Литвина


Васильківський міський районний суд Київської області визнав неправдивими заяви про причетність спікера парламенту Володимира Литвина до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе, зроблені колишнім майором Держохорони Миколою Мельниченком, і заборонив йому поширювати будь-яку недостовірну інформацію про Литвина. Таке рішення суд ухвалив 29 серпня.

Як повідомило парламентське видання «Голос України», після набуття чинності рішенням суду Микола Мельниченко «не зможе поширювати недостовірну інформацію про нібито причетність позивача до здійснення вбивства журналіста Георгія Гонгадзе або нібито здійснені з його вини інші злочини».

Крім того, суд зобов’язав Мельниченка своїм коштом організувати і провести прес-конференцію та спростувати раніше зроблені ним неправдиві заяви про Володимира Литвина.

У березні 2011 року Володимир Литвин знову подав до суду на Миколу Мельниченка. Спікер Верховної Ради попросив суд зобов’язати екс-майора спростувати на поширену ним неправдиву інформацію, а також публічно вибачитися за завдану моральну шкоду.

У судовому позові містяться витяги з інтерв’ю Миколи Мельниченка деяким виданням, де той стверджує, що замовником та ідеологом вбивства журналіста Георгія Гонгадзе був Володимир Литвин.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG