Доступність посилання

ТОП новини

Лівійські повстанці: битва ще не завершена


Повстанці у Лівії встановлюють свої прапори.
Заступник голови лівійської Національної перехідної ради заявив, що битва проти сил Муаммара Каддафі ще не завершена.

У своєму першому виступі після переїзду керівництва повстанського руху до Тріполі Махмуд Джибріл закликав співвітчизників перестати воювати один з одним і об’єднатися перед обличчям серйозних викликів, що стоять попереду.

Тим часом сили, віддані Каддафі, продовжують чинити опір у місті Бані-Валід, яке стало однією з останніх твердинь прихильників поваленого лідера.

Представник нової влади Лівії заявив, що у солдатів армії Каддафі ще є можливість скласти зброю.

Сам скинутий лівійський лідер Муаммар Каддафі спростував у четвер припущення про свою втечу до сусіднього Нігеру. Про це він заявив у телефонному інтерв’ю приватному арабському телеканалові Ar-Rai, який працює з території Сирії і вже не раз засвідчував прихильність до Каддафі, назвавши ці повідомлення «психологічною зброєю і брехнею».

«Я звертаюся до войовничого лівійського народу. Лівія належить вам, ви її успадкували від ваших предків. Непрохані гості намагаються захопити вашу землю. Це найманці, бездомні собаки, вони – невіруючі (за приписами ісламу), це чужинці, які тимчасово перебувають в Лівії. І їм не вдасться захопити вашу землю», – заявив Каддафі і пообіцяв, що завдасть поразки НАТО.
XS
SM
MD
LG