Доступність посилання

ТОП новини

Чалий: велика помилка відмовити Мартенсу в зустрічі з Тимошенко


Відмова президенту Європейської народної партії Вілфріду Мартенсу в побаченні з Юлією Тимошенко в СІЗО є «великою помилкою». Про це в ефірі Радіо Свобода заявив надзвичайний і повноважний посол, колишній перший заступник міністра закордонних справ Олександр Чалий.

За словами дипломата, «сьогодні ключова проблема наших відносин з Європарламентом і Парламентською асамблеєю Ради Європи – відсутність довіри».

«Мартенс – це визначальна фігура, яка впливатиме на те, зможемо ми відбудувати довіру з європейською політичною спільнотою чи ні. Без цього ми не зможемо успішно завершити переговори про угоду про асоціацію», – сказав в ефірі Радіо Свобода Олександр Чалий.

«Ця партія має більшість у Європарламенті. Якщо позицією цієї партії буде блокування підписання цієї угоди, – а до складу цієї партії входять і Меркель, і Саркозі, – то будь-які іншу політичні сили в Європарламенті не зможуть захистити іншу позицію», – наголосив Чалий.

Раніше стало відомо, що суддя Родіон Кірєєв відмовив президенту Європейської народної партії Вілфріду Мартенсу в побаченні з Юлією Тимошенко в СІЗО. Про це повідомив керівник фонду Конрада Аденауера в Україні Ніко Ланґе.

Сьогодні Мартенс матиме зустріч з міністром юстиції України Олександром Лавриновичем.
XS
SM
MD
LG