Доступність посилання

ТОП новини

Луценко: шкодую, що не переконав Ющенка перейменувати вулицю Банкову на Гонгадзе


Екс-глава МВС України Юрій Луценко, який з кінця минулого року перебуває в Лук’янівському СІЗО, вважає, що для українського суспільства знову настали «часи виживання» при обмеженні свободи слова.

«Для українського суспільства і для кожної вільної людини знову настали часи виживання і надії на удачу: задушать – не задушать. Знову нагорі панує принцип зграї: все в нашій владі, якщо у владі – всі наші. Знову в одному найголовнішому кабінеті країни вирішують, кого посадити, кому дати бізнес, кого зробити депутатом, а кому – відрізати голову», – написав Луценко в СІЗО в листі, приуроченому до 11-х роковин від дня зникнення журналіста Георгія Гонгадзе, повідомляє сайт «Народної самооборони».

За словами екс-міністра, Гонгадзе був «одним із небагатьох блискучих журналістів, які рубали правду-матку в організованій мною безбашенній газеті «Грані».

«Відродження вільної України – чудо нашого Георгія Гонгадзе. Його ім’я стало всесвітньовідомим символом боротьби для опозиції та випробуванням для влади. Я дуже шкодую, що не зміг переконати Ющенка перейменувати вулицю Банкову на Гонгадзе», – пише Луценко.

Він також висловив думку, що нагадування про цей злочин необхідне для того, щоб «зупинити скам’яніння нелюдської авторитарної системи, тепер уже системи Януковича».

«Ми часто нарікаємо, що нам бракує героїв. Але в час, коли стає зовсім темно, можна побачити зорі. Георгій Гонгадзе навчив нас не боятися. Я вірю, що кожна крапля видавленого з себе страху і безнадії наповнить чашу недопитого ним вина. Я певен, що коротке життя Георгія – повноцінне. Ми в змозі зробити його повнішим своїми наступними вчинками», – наголосив Луценко.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG