Доступність посилання

ТОП новини

У Німеччині заборонили найбільшу неонацистську організацію


Неонацисти у Німеччині марширують 1 травня
Міністр внутрішніх справ Німеччини Ганс-Петер Фрідріх підписав розпорядження про заборону діяльності неонацистської організації HNG.

Як заявив міністр, заборона накладена «за агресивні випади проти мирної, демократичної і правової держави». Заборона набуває чинності з моменту підписання документа, тобто від 21 вересня.

Минулого року німецька поліція провела серію рейдів, в ході яких були арештовані десятки неонацистів.

Як повідомляє «Німецька хвиля», за даними звіту федерального відомства з охорони Конституції за 2010-й рік, засноване 1979-го року об’єднання перетворилося на «найбільшу в Німеччині активну неонацистську організацію, що налічує близько 600 членів». Мета об’єднання – підтримка арештованих правих радикалів, зокрема, і тих, хто вдавався до насильства. За інформацією ініціативи netz-gegen-nazis, HNG ідеологічно є поєднанням усіх проявів право-радикального спектру, виконуючи інтеграційну функцію у середовищі прибічників таких поглядів.

Угруповання називає себе «благодійним фондом». Абревіатура HNG розшифровується як «Організація допомоги національним політв’язням та їхнім родичам».

Під «політв’язнями» неонацисти мають на увазі своїх однодумців та інших екстремістів правого спрямування, які відбувають тюремний термін за скоєні злочини.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG