Доступність посилання

ТОП новини

Янукович везе до Москви «цікаву пропозицію» – Грищенко


Президент України Віктор Янукович везе «цікаву пропозицію» до Москви, заявив міністр закордонних справ Костянтин Грищенко.

«Я переконаний, що наш Президент повезе в Москву такі пропозиції, які як мінімум викличуть серйозний інтерес і стануть предметом серйозного обговорення», – зазначив Грищенко в прямому ефірі телеканалу «Інтер» у п’ятницю ввечері.

Відповідаючи на запитання про те, з якими ж пропозиціями поїде Янукович до Москви і що Україна «здаватиме» Москві, Грищенко сказав: «Нічого здавати ми не маємо наміру. Домовлятися будемо, а слово здавати з нашого побуту давно вже виключено. Президент Янукович – остання людина в цій країні, яка буде що-небудь кому-небудь здавати».

Віктор Янукович у суботу відвідає Москву, де має обговорити з російським колегою Дмитром Медведєвим широкий спектр двосторонніх відносин, серед яких буде і «газове питання». Очікується, що в переговорах візьме участь і російський прем’єр Володимир Путін.

Москва пов’язує вирішення газової проблеми із приєднанням України до Митного союзу Росії, Білорусі і Казахстану або з отриманням контролю над українською газотранспортною системою.
XS
SM
MD
LG