Доступність посилання

ТОП новини

Американці, звинувачені в Ірані в шпигунстві, прибули додому


Двоє громадян США, які були засуджені в Ірані за шпигунство і незаконний перетин кордону і днями звільнені під грошову заставу, прибули в неділю до Сполучених Штатів із Оману, де вони перебували після звільнення в середу. Літак, у якому були Шейн Бауер і Джош Фаттал, приземлився на нью-йоркському летовищі імені Кеннеді.

Американців відпустили під заставу по 500 тисяч доларів за кожного після того, як минулого тижня їх пообіцяв звільнити президент Ірану Махмуд Ахмадінеджад і відтак рішення про це ухвалив апеляційний суд. Перед тим, у серпні, їх визнали в Ірані винними в шпигунстві і незаконному перетині кордону і засудили до восьми років ув’язнення.

Шейн Бауер і Джош Фаттал були затримані на іранському кордоні в липні 2009 року разом із їхньою приятелькою Сейрою Шоурд. Усі троє відкидають звинувачення в шпигунстві й заявляють, що помилково потрапили на іранську територію під час турпоходу по півночі сусіднього Іраку. Шоурд була звільнена під заставу в 500 тисяч доларів іще до суду і повернулася до США минулого року.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG