Доступність посилання

ТОП новини
15 Грудень 2018, Київ 22:55

Азербайджан звинуватив Вірменію у «кричущих» порушеннях


Міністр закордонних справ Азербайджану Ельмар Маммад’яров звинуватив Вірменію у «кричущих» порушеннях Статуту ООН та резолюцій Ради безпеки.

Під час виступу в вівторок на сесії Генеральної асамблеї ООН азербайджанський міністр заявив, що наслідком «агресії» Вірменії у Нагірному Карабаху став той факт, що понад 20% території Азербайджану нині «під окупацією».

«Ми вже майже протягом двох десятиліть спостерігаємо за цими кричущими порушеннями міжнародного законодавства, які собі дозволяє Вірменія – країна, яка зазіхнула на суверенітет і територіальну цілісність Азербайджану», – наголосив Ельмар Маммад’яров.

Нагірний Карабах є вірменським за населенням регіоном Азербайджану, який односторонньо проголосив свою незалежність. На початку 1990-х років унаслідок війни, яку провели місцеві вірмени за підтримки Вірменії, Азербайджан втратив контроль над більшою частиною цього регіону і ще над значною частиною своєї території поза ним.

Самопроголошеної «незалежності» Нагірного Карабаху формально не визнає жодна держава світу, в тому числі і Вірменія, яка при цьому фактично надає цьому сепаратистському регіонові Азербайджану всіляку підтримку.

З 1993 року Рада безпеки ООН ухвалила 4 резолюції щодо конфлікту довкола Нагірного Карабаху.

В ІНШИХ ЗМІ

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG